kral oyun

Milli Piyango en çok çıkan numaralar

Yazar: San Oyun Tarih: 07:31 Kategori: , , Yorum: Yorum Yap
Bu zamana kadar milli piyangoda en fazla çıkan rakamları sizlerle paylaşmak istedik, bunun size çok şey kazandıracağını tahmin ediyoruz.

En çok çıkan rakamlar:


0 : 4
1 : 8
2 : 10
3 : 17
4 : 4
5 : 7
6 : 4
7 : 9
8 : 8
9 : 6ANKARA (İHA) - İHA muhabirinin, son 15 yıllık Milli Piyango Yılbaşı çekilişlerinden yaptığı derlemeye göre, talih kuşu en fazla İstanbullular'ın yüzüne güldü. Son 15 yılda 12 kez çeyrek, 2 kez yarım ve bir kez de tam bilete isabet eden Yılbaşı çelişi büyük ikramiyesi, en fazla İstanbul'da satılan biletlere isabet etti. 


Son 15 yılda toplam 53 kişiyi sevindiren büyük ikramiyelerin biletlerinin 17'si İstanbul'da satıldı. İstanbul'u, 8 kez Yılbaşı büyük ikramiyesi isabet eden Ankara, 5 kez isabet eden Mersin ve 4 kez isabet eden Adana izledi. Büyük ikramiyenin 3 kez ziyaret ettiği İzmir'i ise 2'şer kezle Antalya, Eskişehir ve Manisa izledi. Milli Piyango'nun Yılbaşı çekilişlerinde büyük ikramiye, Trabzon, Bursa, Burdur, Samsun, Batman, Aydın, Kahramanmaraş, Van, Tekirdağ ve Tokat'a da birer kez isabet etti.Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder